Витяжка VDB Cube W
Фото 9 |
VDB Cube W 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Cube W
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VDB CUBE W White 5907780104339 | 2 199 zł |
Okap VDB Cube W Biały | 2 199 zł |
Okap VDB Cube W Biały | 2 009 zł |
VDB Cube W Glass Biały | 1 749 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →