Витяжка VDB Cube P
Фото 11 |
VDB Cube P 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Cube P
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VDB CUBE P Inox 5907780104292 | 1 399 zł |
Okap VDB Cube P Czarny | 1 399 zł |
Okap VDB Cube P Biały | 1 849 zł |
Okap VDB Cube P BLACK | 1 849 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →