Витяжка Teka CNL 6415 Plus
Фото 4 |
Teka CNL 6415 Plus 2020 рікTotal |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka CNL 6415 Plus
Усі ціни 31 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEKA OKAP teka CNL 6415 PLUS B Total Czarne szkło | 879 zł |
Okap TEKA CNL 6415 Plus Czarny | 879 zł |
Okap TEKA CNL 6415 PLUS B - 40436822 | 829 zł |
Okap TEKA CNL 6415 Plus Czarny | 879 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →