Витяжка Teka DOS 60.2 ATS графіт
Teka DOS 60.2 ATS графіт бежевий графіт |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka DOS 60.2 ATS графіт
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEKA Okap TEKA DOS 60.2 ATS Antracyt | 1 399 zł |
Okap TEKA DOS 60.2 ATS | 1 399 zł |
Okap przyścienny TEKA Retro DOS 60.2 ATS | antracyt + srebro | 631 m3/h (1 | 1 399 zł |
Okap kominowy TEKA DOS 60.2 ATS 113010012 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty | 1 399 zł |
Okap TEKA DOS 60.2 AT | 1 399 zł |
Okap przyścienny TEKA Retro DOS 60.2 AT | antracyt + mosiądz | 631 m3/h (1 | 1 399 zł |
Модификації Teka DOS 60.2 ATS
Ціни на Teka DOS 60.2 ATS |
---|---|---|---|---|
Teka DOS 60.2 VN бежевий | від 1 399 zł | 1 пропозиція | ||
Teka DOS 60.2 ATS графіт | від 1 399 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →