Витяжка Cata Beta 600 VL3 нержавіюча сталь
Фото 7 |
Cata Beta 600 VL3 нержавіюча сталь потужна |
|
Витяжка традиційної конструкції, розрахована насамперед на великі помещенения — на максимальній швидкості її продуктивність досягає 1020 м3/год (всього регулювань швидкості передбачено 3). Для роботи в режимі рециркуляції може оснащуватися вугільним фільтром на додаток до штатного металевому; передбачений і режим відведення. Ще одна особливість — таймер відключення на 15 хвилин.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata Beta 600 VL3 нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cata BETA 700 IX - 02093303 okap kuchenny/okap ścienny 2093303 | 1 821 zł |
Okap przyścienny CATA Beta Inox 700 | 1 049 zł |
Okap przyścienny CATA Beta Inox 1200 | 2 029 zł |
Okap przyścienny CATA Beta Inox 900 | 1 289 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →