Витяжка Teka DSJ 650 нержавіюча сталь (40484830)
Teka DSJ 650 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka DSJ 650 нержавіюча сталь
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap przyścienny TEKA DSJ 650 | 999 zł |
Okap kominowy TEKA DSJ 650 | 999 zł |
TEKA Okap DSJ 650 40484830 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidualne | 999 zł |
Teka Dsj650 Inox Decorative Hood 90 Cm Szary 40484830 | 895 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →