Витяжка Teka DG3 Isla 90 нержавіюча сталь
Teka DG3 Isla 90 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka DG3 Isla 90 нержавіюча сталь
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEKA DG3 Isla 980 40485140 8421152145791 | 2 899 zł |
Teka DG3 ISLA 980 Srebrny | 2 899 zł |
Okap wyspowy TEKA DG3 Isla 980 | 2 949 zł |
Teka DG3 ISLA 980 Srebrny | 2 899 zł |
TEKA Okap DG3 980 ISLAND 40485140 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 Indywi | 2 899 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →