Витяжка Teka DVT 78660 TBS
Фото 22 |
Teka DVT 78660 TBS 2022 рік |
|
Режим провітрювання.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka DVT 78660 TBS
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Teka Pionowy dzwonek dekoracyjny o 70 cm aspiracji obwodowej i świeżej fun | 2 412 zł |
Okap kominowy TEKA DVT 78660 TBS czarny | 1 599 zł |
Okap TEKA DVT 78660 TBS BK Czarne szkło | 1 600 zł |
Okap TEKA DVT 78660 TBS WH Białe szkło 112930042 | 1 869 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →