Витяжка Electrolux LFP 326 S сріблястий
Фото 7 |
Electrolux LFP 326 S сріблястий 2022 рік |
|
Компактна брендова телескопічна кухонна витяжка з трьома режимами продуктивності, механічними перемикачами та енергоефективним світлодіодним підсвічуванням. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений обслуговування кухонь невеликий чи середньої площі (до 12 м².). Корпус цієї моделі та елегантна висувна панель виготовлені з якісної високолегованої нержавіючої сталі.
Завдяки повному вбудованню в шафу, розташовану над варильною поверхнею (не менше 650 мм від конфорок), на увазі залишиться лише нижня частина конструкції з алюмінієвим фільтром та торець висувної панелі. Стандартна ширина (60 см) побутової телескопічної витяжки Electrolux LFP 326 S ідеально поєднується з великим асортиментом компактних моделей газових, електричних та індукційних поверхонь або плит.
Ця модель здатна без зайвого шуму створити комфортну атмосферу і для щоденного приготування їжі та для справжньої кулінарної творчості. Управління продуктивністю та увімкнення-вимикання LED-підсвічування виконується за допомогою групи кнопок у правій частині торця корпусу. Для обслуговування пари працюючих конфорок досить порівняно тихої першої швидкості. Максимальна продуктивність (410 м³/год), яку витяжка розвиває на третій швидкості, допоможе швидко провітрити всю кухню. Може працювати зі змінним вугільним фільтром у режимі рециркуляції повітря.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux LFP 326 S сріблястий
Усі ціни 18 →Okap ELECTROLUX LFP326S Szary | 594 zł |
Electrolux Okap wysuwany LEDLights 300 60 cm LFP326S | 607 zł |
Okap ELECTROLUX LFP326S Szary | 594 zł |
Electrolux LFP326AB Czarno-szary | 799 zł |
Okap ELECTROLUX LFP326S Szary 942022676 | 599 zł |
Модификації Electrolux LFP 326 S
Ціни на Electrolux LFP 326 S |
---|---|---|---|---|
Electrolux LFP 326 FW білий | від 689 zł | 8 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 AS слонова кістка | від 689 zł | 8 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 S сріблястий | від 582 zł | 18 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 FB чорний | від 521 zł | 24 пропозиції |