Витяжка Electrolux LFP 326 FW білий (942 022 684)
Фото 6 |
Electrolux LFP 326 FW білий 2022 рікSeries 300 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux LFP 326 FW білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Electrolux LFP326FW Biały | 699 zł |
Okap Teleskopowy Electrolux Lfp326Fw 59,8Cm Biały | 699 zł |
Electrolux LFP326FW Biały | 799 zł |
ELECTROLUX LFP326FW Okap wysuwany PerfectFit z oświetleniem LED, szerokość | 779 zł |
Okap teleskopowy Electrolux LFP326FW OD RĘKI biały I tel. (22) 266 82 20 I | 689 zł |
Модификації Electrolux LFP 326 FW
Ціни на Electrolux LFP 326 FW |
---|---|---|---|---|
Electrolux LFP 326 FW білий | від 689 zł | 5 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 AS слонова кістка | від 689 zł | 5 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 S сріблястий | від 582 zł | 15 пропозицій | ||
Electrolux LFP 326 FB чорний | від 521 zł | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →