Okap Electrolux LFP 326 S srebrny
Zdjęcia 7 |
Electrolux LFP 326 S srebrny 2022 rok |
|
Kompaktowy markowy teleskopowy okap kuchenny z trzema trybami pracy, mechanicznymi przełącznikami i energooszczędnym oświetleniem LED. Pozycjonowana jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do obsługi małych i średnich kuchni (do 12 m²). Korpus tego modelu i elegancki panel przesuwny wykonane są z wysokiej jakości, wysokostopowej stali nierdzewnej. Dzięki całkowitej integracji z szafką umieszczoną nad płytą (co najmniej 650 mm od palników) widoczna pozostanie jedynie dolna część konstrukcji z aluminiowym filtrem i koniec wysuwanego panelu.
Standardowa szerokość (60 cm) domowego okapu teleskopowego Electrolux LFP 326 S idealnie łączy się z szeroką gamą kompaktowych modeli płyt lub kuchenek gazowych, elektrycznych i indukcyjnych. Model ten jest w stanie stworzyć komfortową atmosferę zarówno do codziennego gotowania, jak i prawdziwej kreatywności kulinarnej, bez niepotrzebnego hałasu. Sterowanie wydajnością oraz włączanie/wyłączanie podświetlenia LED odbywa się za pomocą grupy przycisków znajdujących się po prawej stronie obudowy. Do obsługi pary pracujących palników wystarczy stosunkowo cicha pierwsza prędkość. Maksymalna wydajność (410 m³/h), którą okap rozwija na trzeciej prędkości, pozwoli szybko przewietrzyć całą kuchnię. Może współpracować z wymiennym filtrem węglowym w trybie recyrkulacji powietrza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Kup Electrolux LFP 326 S srebrny
Wszystkie ceny 19 →Electrolux Okap wysuwany LEDLights 300 60 cm LFP326S | 607 zł |
Okap ELECTROLUX LFP326S Szary | 594 zł |
Electrolux LFP326AB Czarno-szary | 799 zł |
Okap ELECTROLUX LFP326S | 662 zł |
Modyfikacje Electrolux LFP 326 S
Ceny na Electrolux LFP 326 S |
---|---|---|---|---|
Electrolux LFP 326 FW biały | od 699 zł | 7 oferty | ||
Electrolux LFP 326 FB czarny | od 521 zł | 26 oferty | ||
Electrolux LFP 326 AS kość słoniowa | od 689 zł | 8 oferty | ||
Electrolux LFP 326 S srebrny | od 582 zł | 20 oferty |