Okap Beko CTB 6250 B czarny (8842113200)
Zdjęcia 4 |
Beko CTB 6250 B czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beko 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beko.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beko CTB 6250 B czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beko CTB6250B Okap HZBEKOTCTB6250B | 499 zł |
Teleskopowy BEKO CTB6250B AGDZ-OKAP-BEK-051 | 459 zł |
Beko CTB6250B Okap 44075 | 499 zł |
Beko CTB6250B Czarny | 499 zł |
Beko CTB6250B Okap 44075 | 499 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Beko CTB 6250 B
Ceny na Beko CTB 6250 B |
---|---|---|---|---|
Beko CTB 6250 W biały | od 499 zł | 2 oferty | ||
Beko CTB 6250 B czarny | od 459 zł | 12 oferty | ||
Beko CTB 6250 X stal nierdzewna | od 779 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →