Okap Electrolux KFG 726 R czarny (902 979 876)
Zdjęcia 6 |
Electrolux KFG 726 R czarny 2022 rok czarny stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux KFG 726 R czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux Hob2Hood 700 KFG726R | 1 488 zł |
Electrolux Hob2Hood 700 KFG726R | 1 479 zł |
ELECTROLUX KFG726R | 1 792 zł |
Okap Electrolux KFG726R | 1 599 zł |
Okap Electrolux KFG726R 60 czarny | 1 899 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Electrolux KFG 726 R
Ceny na Electrolux KFG 726 R |
---|---|---|---|---|
Electrolux KFG 726 R czarny | od 1 479 zł | 13 oferty | ||
Electrolux KFG 726 X stal nierdzewna | od 1 500 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →