Okap Electrolux EFC 226 R czarny
Zdjęcia 8 |
Electrolux EFC 226 R czarny czarny kość słoniowa |
|
Model EFC 226 B - rączka srebrna, model EFC 226 K - rączka złota
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux EFC 226 R czarny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux LEDLights 300 EFC226R | 1 249 zł |
Okap ELECTROLUX EFC226R Czarny matowy | 1 249 zł |
Electrolux Okap kominowy LEDLights 300 60 cm EFC226R | 1 460 zł |
Okap ELECTROLUX EFC226R Czarny matowy | 1 249 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Electrolux EFC 226 R
Ceny na Electrolux EFC 226 R |
---|---|---|---|---|
Electrolux EFC 226 R czarny | od 1 249 zł | 15 oferty | ||
Electrolux EFC 226 V kość słoniowa | od 1 279 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →