Okap VDB Classic A 60
Zdjęcia 7 |
VDB Classic A 60 2020 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VDB 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VDB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VDB Classic A 60
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap VDB Classic A 60 Biały Niebarwiony | 1 130 zł |
Okap VDB CLASSIC A 60 (czasza KREMOWA, listwa BUK NIEBARWIONY) AUTORYZOWAN | 1 100 zł |
Okap przyścienny VDB CLASSIC A 60 (czasza BIAŁA, listwa NIEBARWIONA) AUTOR | 1 239 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →