Витяжка VDB Specjal 60
Фото 13 |
VDB Specjal 60 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Specjal 60
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap VDB Specjal 60 Czarny | 777 zł |
Okap VDB Specjal 60 Czarny SPECJAL 60 BLACK | 650 zł |
Okap VDB Specjal 60 White | 777 zł |
Okap VDB SPECJAL 60 BLACK AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWADOSTAWA|RATYRRSO0| | 729 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →