Витяжка VDB Classic L 60
VDB Classic L 60 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Classic L 60
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap VDB Classic L 60 Biały Niebarwiony | 1 249 zł |
Okap VDB Classic L 60 Biały Niebarwiony | 1 150 zł |
Okap przyścienny VDB CLASSIC L 60 (czasza KREMOWA, listwa NIEBARWIONA) AUT | 1 186 zł |
Okap kuchenny VDB Classic L Krem 60 tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapytaj, n | 1 249 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →