Витяжка VDB Classic L 90
Фото 5 |
VDB Classic L 90 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Classic L 90
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap VDB Classic L 90 Biały Niebarwiony | 1 299 zł |
Okap VDB Classic L 90 Krem Niebarwiony | 1 349 zł |
Okap VDB CLASSIC L 90 (czasza KREMOWA, listwa BUK NIEBARWIONY) AUTORYZOWAN | 1 190 zł |
Okap przyścienny VDB CLASSIC L 90 (czasza BIAŁA, listwa NIEBARWIONA) AUTOR | 1 376 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →