Витяжка VDB Classic A 60
Фото 7 |
VDB Classic A 60 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Classic A 60
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap VDB Classic A 60 Biały Niebarwiony | 1 130 zł |
Okap VDB CLASSIC A 60 (czasza KREMOWA, listwa BUK NIEBARWIONY) AUTORYZOWAN | 1 100 zł |
Okap przyścienny VDB CLASSIC A 60 (czasza BIAŁA, listwa NIEBARWIONA) AUTOR | 1 239 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →