Витяжка VDB ILS 60 C2H
Фото 18 |
VDB ILS 60 C2H |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB ILS 60 C2H
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap VDB ILS 60 C2H Biały | 1 800 zł |
Okap VDB ILS 60 C2H Biały VDB000503 | 1 800 zł |
Okap VDB ILS 60 C2H Złoty | 2 000 zł |
Okap VDB ILS 60 C2H Czarny | 1 800 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →