Витяжка VDB Sprint 50 нержавіюча сталь
VDB Sprint 50 нержавіюча сталь 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Sprint 50 нержавіюча сталь
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap VDB Sprint 50 IX Inox | 599 zł |
VDB Sprint 50 Srebrny | 599 zł |
Okap VDB SPRINT 50 INOX AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWADOSTAWA|RATYRRSO0|IN | 659 zł |
Okap przyścienny VDB SPRINT 50 INOX AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWADOSTAWA* | 691 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →