Витяжка VDB Isla Glass
Фото 7 |
VDB Isla Glass 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Isla Glass
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
VDB Isla Glass Czarny | 2 269 zł |
Okap VDB ISLA GLASS WHITE | 1 949 zł |
VDB Isla Glass Czarny | 1 649 zł |
Okap wyspowy MAH ISLA Glass czarny VDB | 3 499 zł |
Okap VDB ISLA GLASS BLACK AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWADOSTAWA|RATYRRSO0| | 1 790 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →