Витяжка VDB Tube Glass
VDB Tube Glass потужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Tube Glass
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap VDB Tube Glass Czarny | 2 600 zł |
Okap VDB TUBE GLASS BLACK | 2 599 zł |
Okap VDB TUBE GLASS INOX AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWADOSTAWA|RATYRRSO0|I | 2 199 zł |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →