Витяжка VDB Royal V 90
Фото 5 |
VDB Royal V 90 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Royal V 90
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap VDB Royal V 90 Biały Niebarwiony | 1 160 zł |
Okap VDB ROYAL V 90 (czasza KREMOWA, listwa BUK NIEBARWIONY) AUTORYZOWANYP | 1 179 zł |
Okap przyścienny VDB ROYAL V 90 (czasza KREMOWA, listwa NIEBARWIONA) AUTOR | 1 281 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →