Витяжка VDB Classic A 90
Фото 7 |
VDB Classic A 90 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Classic A 90
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap VDB Classic A 90 Biały Niebarwiony | 1 287 zł |
Okap VDB Classic A 90 Krem Niebarwiony | 1 249 zł |
Okap przyścienny VDB Classic A Krem 90 Niebarwiony | 1 449 zł |
Okap VDB CLASSIC A 90 (czasza KREMOWA, listwa BUK NIEBARWIONY) AUTORYZOWAN | 1 190 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →