Витяжка Berg Floyd Isola
Berg Floyd Isola 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg Floyd Isola
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap Pochłaniacz WYSPOWY BERG FLOYDWHITE ISOLA - 713 M3/H Kominowy Przyści | 2 399 zł |
Okap BERG Floydblack Isola Czarny | 2 350 zł |
Okap Berg OKAP WYSPOWY BERG FLOYD WHITE ISOLA FLOOWOSWH395 **DARMOWY SZYBK | 2 299 zł |
Okap BERG FLOYD BLACK ISOLA | 2 399 zł |
Berg Floyd Negro Isola okap kuchenny 39 cm wyspowy czarny FLOOWOSBK393 | 2 299 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →