Витяжка Berg Floyd Gold золотистий
Berg Floyd Gold золотистий 2022 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg Floyd Gold золотистий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap przyścienny BERG Floyd Gold New ZŁOTY METALICZNY - (22) 877 77 77 Rat | 2 199 zł |
Okap przyścienny BERG FLOYD GOLD I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 2 199 zł |
Okap wyspowy BERG Floyd Gold New Isola ZŁOTY METALICZNY - (22) 877 77 77 R | 2 999 zł |
Okap przyścienny BERG Floyd Gold New ZŁOTY METALICZNY - (22) 877 77 77 Rat | 2 199 zł |
Okap wyspowy BERG Floyd Gold New Isola ZŁOTY METALICZNY - (22) 877 77 77 R | 2 999 zł |
Модификації Berg Floyd Gold
Ціни на Berg Floyd Gold |
---|---|---|---|---|
Berg Floyd White білий | від 1 799 zł | 2 пропозиції | ||
Berg Floyd Gold золотистий | від 2 199 zł | 5 пропозицій | ||
Berg Floyd Red New мідний | від 2 198 zł | 3 пропозиції | ||
Berg Floyd Negro чорний | від 1 798 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →