Витяжка Berg Trip 60 чорний
Berg Trip 60 чорний 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg Trip 60 чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap Pochłaniacz do Zabudowy Podszafkowy BERG TRIP60 60 CM - 400 M3/H Czar | 699 zł |
Okap BERG Trip 60 Czarny | 699 zł |
Okap teleskopowy BERG TRIP 60 | 699 zł |
Okap teleskopowy BERG TRIP 60 BLACK (czarny) | 400 m3/h (TRIP60) PYTAJoRAB | 698 zł |
Okap podszafkowy BERG TRIP 60 Czarny I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 699 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →