Витяжка Berg Floyd Negro чорний
Berg Floyd Negro чорний 2023 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg Floyd Negro чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BERG FLOYD NEGRO FLOOPOSBK392 | 1 798 zł |
Okap Berg OKAP PRZYŚCIENNY BERG FLOYD NEGRO FLOOPOSBK392 - 713 M3/H - DARM | 1 799 zł |
Berg Floyd Negro okap kuchenny 39 cm przyścienny czarny FLOOPOSBK392 | 1 799 zł |
Okap przyścienny BERG FLOYD NEGRO (czarny) | 713 m3/h (FLOOPOSBK392) PYTAJ | 1 798 zł |
Okap przyścienny BERG Floyd Negro - (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidualne Wyc | 1 799 zł |
Okap przyścienny BERG Floyd Negro - (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidualne Wyc | 1 799 zł |
Модификації Berg Floyd Negro
Ціни на Berg Floyd Negro |
---|---|---|---|---|
Berg Floyd White білий | від 1 799 zł | 2 пропозиції | ||
Berg Floyd Gold золотистий | від 2 999 zł | 5 пропозицій | ||
Berg Floyd Red New мідний | від 2 198 zł | 3 пропозиції | ||
Berg Floyd Negro чорний | від 1 798 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →