Витяжка Berg Samoa чорний
Фото 4 |
Berg Samoa чорний 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg Samoa чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap Pochłaniacz Wyspowy na linkach BERG SAMOA CZARNE SZKŁO 600 M3/H | 1 799 zł |
Okap Berg Okap wyspowy na linkach BERG SAMOA CZARNE SZKŁO | 1 599 zł |
Okap wyspowy BERG Samoa | 1 799 zł |
Okap wyspowy BERG SAMOA BLACK (czarny) | 600 m3/h (SAMOA) PYTAJoRABATna pr | 1 598 zł |
Okap wyspowy BERG Samoa - (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidualne Wyceny! | 1 762 zł |
Okap wyspowy BERG SAMOA AIH-32D2 na linkach I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 | 1 599 zł |
Okap wyspowy BERG Samoa - (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidualne Wyceny! | 1 762 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →