Витяжка Berg E-Motion 60
Фото 3 |
Berg E-Motion 60 2022 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berg E-Motion 60
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap Pochłaniacz do Zabudowy Podszafkowy Berg E-Motion 60cm Biały 650 M3/H | 1 299 zł |
Okap Berg OKAP BERG E-MOTION 60 | 1 299 zł |
Okap do zabudowy BERG E-MOTION 60 biały | 650 m3/h (EMOTION60WH) PYTAJoRAB | 1 298 zł |
Okap szafkowy BERG E-Motion 60 Biały - (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidualne | 1 299 zł |
Okap szafkowy BERG E-Motion 60 Biały I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 1 299 zł |
Okap Pochłaniacz do Zabudowy Podszafkowy BERG E-MOTION 60 CZARNY/BLACK - 6 | 1 299 zł |
Okap szafkowy BERG E-Motion 60 Biały - (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidualne | 1 299 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →