Витяжка VDB Flat Glass 53
Фото 5 |
VDB Flat Glass 53 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Flat Glass 53
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap VDB Flat Glass 53 Biały | 1 295 zł |
Okap VDB Flat Glass 53 Czarny | 1 295 zł |
Okap VDB FLAT GLASS 53 BLACK | 1 399 zł |
Okap do zabudowy VDB FLAT GLASS 53 BLACK AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWADOS | 1 289 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →