Okap VDB Flat Glass 53
Zdjęcia 5 |
VDB Flat Glass 53 2020 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VDB 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VDB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VDB Flat Glass 53
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap VDB FLAT GLASS 53 BLACK | 1 399 zł |
Okap do zabudowy VDB FLAT GLASS 53 BLACK AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWADOS | 1 289 zł |
Okap kuchenny VDB Flat Glass 53 Black tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapytaj, | 1 295 zł |
Okap VDB FLAT GLASS 53 WHITE | 1 399 zł |
Okap do zabudowy VDB FLAT GLASS 53 WHITE AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWADOS | 1 289 zł |
Okap kuchenny VDB Flat Glass 53 White tel. 697 256 410 - zadzwoń, zapytaj, | 1 289 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →