Витяжка VDB Top -Box 60
Фото 8 |
VDB Top -Box 60 |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VDB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VDB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VDB Top -Box 60
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap VDB TOP-BOX Glass 60 Czarny | 600 zł |
Okap VDB TOP-BOX Glass 60 Biały | 600 zł |
Okap podszafkowy Top-Box 60 cm czarny VDB | 639 zł |
Okap do zabudowy VDB TOP-BOX GLASS 60 WHITE AUTORYZOWANYPARTNERVDB|DARMOWA | 579 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →