Okap Gorenje WHC 63 CLB czarny (736180)
Zdjęcia 6 |
Gorenje WHC 63 CLB czarny 2020 rok czarny kość słoniowa |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje WHC 63 CLB czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap GORENJE WHC63CLB Czarny mat | 1 090 zł |
Okap GORENJE WHC63CLB Czarny mat 736180 | 1 090 zł |
Modyfikacje Gorenje WHC 63 CLB
Ceny na Gorenje WHC 63 CLB |
---|---|---|---|---|
Gorenje WHC 63 CLB czarny | od 1 090 zł | 3 oferty | ||
Gorenje WHC 63 CLI kość słoniowa | od 1 099 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →