Okap Gorenje WHC 629 E4X stal nierdzewna (738849)
Zdjęcia 6 |
Gorenje WHC 629 E4X stal nierdzewna 2022 rok biały stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje WHC 629 E4X stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gartraukis Gorenje WHC629E4X | 626 zł |
Okap kominowy Gorenje WHC629E4X 738849 | 479 zł |
Kominowy Gorenje WHC629E4X AGDZ-OKAP-GOR-190 | 439 zł |
Gorenje Okap kuchenny · WHC629E4X | 479 zł |
Gorenje Okap kuchenny · WHC629E4X | 479 zł |
Modyfikacje Gorenje WHC 629 E4X
Ceny na Gorenje WHC 629 E4X |
---|---|---|---|---|
Gorenje WHC 629 E4W biały | od 449 zł | 4 oferty | ||
Gorenje WHC 629 E4X stal nierdzewna | od 439 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →