Okap Gorenje TH 64 E3SGB czarny (735444)
Zdjęcia 5 |
Gorenje TH 64 E3SGB czarny 2020 rok |
|
Okap kuchenny z nowoczesną zabudowaną obudową, teleskopową szufladą i praktycznym sterowaniem dotykowym. Sercem urządzenia jest silnik elektryczny o mocy 111 W, zdolny do osiągnięcia maksymalnej wydajności 350 m³/h. Producent udostępnia trzy tryby dostosowania aktualnej prędkości urządzenia. Podświetlenie jest LED i składa się z dwóch żarówek LED, które doskonale oświetlają miejsce pracy na płycie.
Okap kuchenny Gorenje TH 64 E3SGB ma zaawansowany design i wyrafinowany design. Jeśli otworzysz teleskopowy kanał wentylacyjny, powierzchnia robocza okapu pokryje większą powierzchnię nad palnikami płyty. To bardzo ekonomiczny i jednocześnie wydajny model. Okap kuchenny dobrze oczyszcza powietrze z plam tłuszczu, ponieważ dzięki aluminiowemu filtrowi siatkowemu wentylacja zbiera na sobie większość filmu tłuszczowego. Model ten można skutecznie wykorzystać nawet wtedy, gdy nie ma możliwości usunięcia brudnego powietrza na zewnątrz kuchni – tryb recyrkulacji pozwala po prostu oczyścić powietrze za pomocą aktywnego filtra i zawrócić je z powrotem do pomieszczenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje TH 64 E3SGB czarny
Wszystkie ceny 9 →Gorenje Okap teleskopowy TH64E3SGB HZGOROTH64E3SGB | 549 zł |
Okap GORENJE TH64E3SGB Stalowo-czarny | 510 zł |
Podszafkowy Gorenje TH64E3SGB AGDZ-OKAP-GOR-189 | 499 zł |
GORENJE TH64E3SGB 3838782388477 | 549 zł |
Gorenje Okap teleskopowy TH64E3SGB 73761 | 526 zł |