Витяжка Gorenje TH 60 E3 B чорний (735409)
Фото 7 |
Gorenje TH 60 E3 B чорний 2020 рік |
|
Компактна кухонна витяжка з висувною панеллю, представлена на ринку популярним словенським брендом Gorenje. Модель має класичну ширину корпусу (60 см), завдяки чому може максимально ефективно відводити випари від переважної більшості газових та електричних плит та варильних поверхонь відповідної ширини. Панель управління тут кнопкова, причому вона повністю ховається за висувною панеллю, коли витяжка не використовується.
Виробник забезпечив Gorenje TH 60 E3 B електромотором потужністю 100 Вт, який здатний розвивати продуктивність відведення повітря на рівні до 350 м³/год. При цьому максимальний рівень шуму становить 67 дБ. Подібна модель призначена скоріше для обслуговування кухонь малої або середньої площі (7-12 м2). Регулювання поточної швидкості роботи здійснюється у межах трьох режимів, система освітлення складається з світлодіодних ламп. Алюмінієвий жироуловлюючий фільтр у цій моделі посилено спеціальною поліуретановою піною, яка затримує до 98% всіх частинок жиру та інших забруднень, захищаючи таким чином двигун пристрою. Модель можна використовувати і в режимі рециркуляції, щоправда, для цього доведеться додатково купити і встановити вугільний фільтр.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje TH 60 E3 B чорний
Усі ціни 12 →Gorenje Okap teleskopowy TH60E3B HZGOROTTH60E3B0 | 399 zł |
GORENJE TH60E3B 3838782388422 | 399 zł |
Gorenje Okap teleskopowy TH60E3B 55842 | 383 zł |
Okap Gorenje TH60E3B | 344 zł |
Gorenje Okap teleskopowy TH60E3B 55842 | 399 zł |
Модификації Gorenje TH 60 E3 B
Ціни на Gorenje TH 60 E3 B |
---|---|---|---|---|
Gorenje TH 60 E3 W білий | від 360 zł | 4 пропозиції | ||
Gorenje TH 60 E3 X нержавіюча сталь | від 300 zł | 10 пропозицій | ||
Gorenje TH 60 E3 B чорний | від 344 zł | 13 пропозицій |