Витяжка Gorenje DKO 500 WH білий
Gorenje DKO 500 WH білий |
|
Класична кухонна витяжка з пристінним монтажем, купольним дизайном корпусу та механічною повзунковою панеллю управління. Силова установка представлена одинарним двигуном потужністю 100 Вт, завдяки якому витяжна система здатна відводити до 305 м³/год. Продуктивність витяжки вистачить, щоб обслуговувати кухню площею 10-16 м². Установка оснащена підсвічуванням на основі двох галогенових лампочок.
Панель керування використовує механічний кнопковий блок. Кухонна витяжка Gorenje DKO 500 WH має три швидкісні режими, що дозволяє завжди знаходити баланс між оптимальною продуктивністю та мінімальним рівнем шуму. Ця модель має металевий жировий фільтр. Витяжну систему можна використовувати як для відведення повітря до вентканалу, так і в режимі рециркуляції. Але в останньому випадку повітряний канал пристрою потрібно додатково оснастити фільтром тонкого очищення з вмістом активованого вугілля. Для підключення повітроводу можна використовувати рукав діаметром 120 або 150 мм. Декоративний кожух дозволить акуратно сховати підведення вентиляційного рукава. Прилад відрізняється непоганою продуктивністю та високим рівнем надійності. Витяжка використовує лаконічний дизайн, що дозволяє моделі успішно влитися в інтер'єр кухні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje DKO 500 WH білий
Усі ціни 10 →Gorenje Okap kominowy DKO500WH - Typ II HZGOROK500WH000 | 400 zł |
Okap GORENJE DKO 500 WH Biały | 400 zł |
Gorenje DKO 500 WH AGDZ-OKAP-GOR-096 | 399 zł |
Gorenje Okap kominowy DKO500WH - Typ II 34941 | 431 zł |
Okap GORENJE DKO 500 WH Biały | 399 zł |