Okap Concept OPV-3260 stal nierdzewna
Concept OPV-3260 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept OPV-3260 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Concept OPV 3260 teleskopowy lub bardzo płaski okap kuchenny 320 m/h odcią | 551 zł |
Okap CONCEPT OPV 3260 Srebrny | 479 zł |
Okap teleskopowy CONCEPT OPV3260 | 529 zł |
Okap teleskopowy CONCEPT OPV3260 3 Lata Gwarancji | 419 zł |
Okap teleskopowy CONCEPT OPV3260 3 Lata Gwarancji | 419 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →