Okap Teka DSJ 650 stal nierdzewna (40484830)
Teka DSJ 650 stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka DSJ 650 stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap przyścienny TEKA DSJ 650 | 999 zł |
Okap kominowy TEKA DSJ 650 | 999 zł |
TEKA Okap DSJ 650 40484830 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidualne | 999 zł |
Teka Dsj650 Inox Decorative Hood 90 Cm Szary 40484830 | 895 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →