Okap Teka DOS 60.2 ATS grafit
Teka DOS 60.2 ATS grafit beżowy grafit |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka DOS 60.2 ATS grafit
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKA Okap TEKA DOS 60.2 ATS Antracyt | 1 399 zł |
Okap TEKA DOS 60.2 ATS | 1 399 zł |
Okap przyścienny TEKA Retro DOS 60.2 ATS | antracyt + srebro | 631 m3/h (1 | 1 399 zł |
Okap kominowy TEKA DOS 60.2 ATS 113010012 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty | 1 399 zł |
Okap TEKA DOS 60.2 AT | 1 399 zł |
Modyfikacje Teka DOS 60.2 ATS
Ceny na Teka DOS 60.2 ATS |
---|---|---|---|---|
Teka DOS 60.2 VN beżowy | od 1 399 zł | 1 oferta | ||
Teka DOS 60.2 ATS grafit | od 1 399 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →