Okap Teka DHI 90 stal nierdzewna
Teka DHI 90 stal nierdzewna 2022 rok |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka DHI 90 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teka DHI 90 Stal nierdzewna 445 x 90 x 345 cm 40487400 | 2 848 zł |
TEKA Okap TEKA DHI 90 Stal nierdzewna | 1 967 zł |
Okap TEKA DHI 90 Srebrny | 1 967 zł |
Okap TEKA DHI 90 Srebrny 40487400 | 2 017 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →