Okap Teka DVN 64030 TTC WH biały
Zdjęcia 6 |
Teka DVN 64030 TTC WH biały 2020 rok biały czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka DVN 64030 TTC WH biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kominowy TEKA DVN 64030 WHT | 1 059 zł |
Okap TEKA DVN 64030 WHT Biały | 1 059 zł |
Teka DVN 64030 TTC WH Biały | 1 059 zł |
Okap TEKA DVN 64030 WHT | 1 199 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Teka DVN 64030 TTC WH
Ceny na Teka DVN 64030 TTC WH |
---|---|---|---|---|
Teka DVN 64030 TTC WH biały | od 1 059 zł | 11 oferty | ||
Teka DVN 64030 TTC BK czarny | od 1 019 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →