Okap Teka GFH 55 stal nierdzewna
Teka GFH 55 stal nierdzewna Totalwydajny |
|
. Okap klasy średniej przeznaczony do montażu w szafce wiszącej; pod względem konstrukcyjnym jest w pełni zabudowany, co zapewnia maksymalną wydajność 756 m3/h. Całość uzupełnia metalowy filtr, opcjonalnie dostępny jest filtr z węglem aktywnym. Tryby pracy - zmiana kierunku i recyrkulacja. Oświetlenie zapewniają lampy halogenowe.
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka GFH 55 stal nierdzewna
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teka GFH 55 - canopy - stainless steel | 595 zł |
Okap TEKA GFH 55 Srebrny | 469 zł |
Teka GFH 55 Srebrny | 469 zł |
Okap kominowy TEKA GFH 55 (540 m3/h; 550mm; kolor inox) | 520 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →