Okap Teka GFL 77760 EOS IX stal nierdzewna (113100008)
Zdjęcia 7 |
Teka GFL 77760 EOS IX stal nierdzewna 2022 rokwydajny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka GFL 77760 EOS IX stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap TEKA GFL 77760 EOS IX | 1 999 zł |
Okap szafkowy TEKA GFL 77760 EOS IX 113100008 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 R | 1 979 zł |
TEKA Okap podszafkowy 72cm GFL 77760 EOS IX inox 113100008 * - Użyj Kodu T | 1 999 zł |
Okap szafkowy TEKA GFL 77760 EOS IX 113100008 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 R | 1 979 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →