Okap Franke Box Flush EVO FBFE XS A70 stal nierdzewna (305.0665.361)
Franke Box Flush EVO FBFE XS A70 stal nierdzewna |
|
W pełni zintegrowany okap Franke o szerokości 70 cm to wysokiej klasy rozwiązanie, które dołącza do serii 2022 Box. Model wykonany w kolorach stali nierdzewnej (w sprzedaży dostępne są również pokrewne wariacje w kolorze białym i czarnym), wyróżnia się stylowym wyglądem. Ten ostatni czynnik wynika częściowo z obecności pochłaniania obwodowego, które jest nie tylko cechą konstrukcyjną, ale ma również pozytywny wpływ na ogólną wydajność pracy.
Okap Franke Box Flush EVO FBFE XS A70 należy do grona urządzeń o dużej mocy, ponieważ zastosowany tutaj silnik o mocy 250 W zapewnia wydajność do 1120 m³/h. W trybie intensywnym model może swobodnie usuwać z pomieszczenia do 670 metrów sześciennych powietrza na godzinę, co jest przyzwoitą liczbą nawet w przypadku dość dużych kuchni (ponad 15 „kwadratów”). Rolę filtra przeciwtłuszczowego przypisuje się wielowarstwowym płytom aluminiowym. Za pomocą prostego przycisku sterującego można wybrać jedną z trzech prędkości działania (plus tryb intensywny), włączyć dodatkowe oświetlenie (jego rolę pełni pasek LED o mocy 3 W). Przy niskich „obrotach” urządzenie jest dość ciche (47 dB), podczas gdy przy „prędkościach maksymalnych” poziom hałasu wzrasta do 63 dB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Kup Franke Box Flush EVO FBFE XS A70 stal nierdzewna
Komfort Okap Franke fbfe xs a70 | 1 859 zł |
Okap kuchenny Franke Box Flush FBFE XS A70 305.0665.361 stal szlachetna | 1 859 zł |
Franke Box Flush Evo FBFE XS A70 Inox | 1 859 zł |
Okap FRANKE Box Flush Evo FBFE XS A70 | 1 859 zł |
Franke Box Flush Evo FBFE XS A70 Inox | 1 859 zł |
Modyfikacje Franke Box Flush EVO FBFE XS A70
Ceny na Franke Box Flush EVO FBFE XS A70 |
---|---|---|---|---|
Franke Box Flush EVO FBFE WH MATT A70 biały | od 1 859 zł | 12 oferty | ||
Franke Box Flush EVO FBFE BK MATT A70 czarny | od 1 859 zł | 13 oferty | ||
Franke Box Flush EVO FBFE XS A70 stal nierdzewna | od 1 859 zł | 5 oferty |