Витяжка Franke Smart Suspended FSMS F42 WH MATT білий (345.0654.932)
Фото 4 |
Franke Smart Suspended FSMS F42 WH MATT білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Smart Suspended FSMS F42 WH MATT білий
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke 3450654932 inteligentny kaptur odkurzający FSMS F42 WH MATT matowy | 4 266 zł |
Okap kuchenny Franke Smart FSMS F42 WH MATT 345.0654.932 biały mat | 3 609 zł |
Franke Smart Suspended FSMS F42 WH MATT Biały | 3 549 zł |
Okap FRANKE Smart Suspended FSMS F42 WH MATT | 3 609 zł |
Okap wyspowy FRANKE Smart FSMS F42 WH MATT biały mat (345.0654.932) TERAZd | 3 609 zł |
ще 6 пропозицій
Модификації Franke Smart Suspended FSMS F42 WH MATT
Ціни на Franke Smart Suspended FSMS F42 WH MATT |
---|---|---|---|---|
Franke Smart Suspended FSMS F42 WH MATT білий | від 3 429 zł | 11 пропозицій | ||
Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT нержавіюча сталь | від 3 609 zł | 9 пропозицій | ||
Franke Smart Suspended FSMS F42 BK MATT чорний | від 3 431 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →