Витяжка Franke FVT 605 BK чорний (330.0572.974)
Franke FVT 605 BK чорний 2020 рікVertis білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FVT 605 BK чорний
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Okap Franke fvt 605 bk a 330.0572.974 | 1 239 zł |
Okap kuchenny Franke Vertis FVT 605 BK A 330.0572.974 czarne szkło | 991 zł |
Okap FRANKE Vertis FVT 605 BK A | 1 067 zł |
Okap przyścienny FRANKE Vertis FVT 605 BK A czarne szkło (330.0572.974) PR | 879 zł |
Okap przyścienny FRANKE Vertis FVT 605 BK A czarne szkło (330.0572.974) PR | 879 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Franke FVT 605 BK
Ціни на Franke FVT 605 BK |
---|---|---|---|---|
Franke FVT 605 WH білий | від 919 zł | 10 пропозицій | ||
Franke FVT 605 BK чорний | від 874 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →