Витяжка Franke Box Flush EVO FBFE XS A52 нержавіюча сталь (305.0665.359)
Franke Box Flush EVO FBFE XS A52 нержавіюча сталь |
|
Витяжка лінійки Box 2022 бренду Franke - це модель, що повністю вбудовується, просунутого класу. Її ширина становить 52 см, що відповідає стандартним розмірам для вбудовування 4-конфорочних варильних поверхонь. У цьому загальну ефективність роботи покликана підвищити система периметрального всмоктування. Прилад підтримує два режими роботи - відведення забруднень із кухні через вентиляцію та рециркуляцію (очищення та повернення до приміщення), причому для реалізації другого варіанту необхідно додатково придбати сумісні активні фільтри.
Кухонна витяжка Franke Box Flush EVO FBFE XS A52 отримала потужний 240-ватний мотор. Його продуктивність на відведення становить 540 м ³ / год, а в інтенсивному режимі збільшується до 620 кубометрів за годину. Користувачі можуть встановити одну з трьох стандартних швидкостей роботи (+ інтенсивне всмоктування) за допомогою традиційних кнопкових перемикачів, при цьому рівень шуму може варіюватися від досить тихих 47 дБ до дуже галасливих 67 дБ. На окрему згадку заслуговує наявність додаткового підсвічування — світлодіодної стрічки на 3 Вт. Крім версії в кольорі під нержавіючу сталь у продажу зустрічається біла і чорна модифікація.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Купити Franke Box Flush EVO FBFE XS A52 нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Komfort Okap Franke fbfe xs a52 | 1 639 zł |
Franke FBFE XS A52 3050665359 | 1 559 zł |
Okap kuchenny Franke Box Flush FBFE XS A52 305.0665.359 stal szlachetna | 1 639 zł |
Okap Franke Okap do zabudowy Franke FBFE XS A52 Stal szlachet 3050665359 | 1 639 zł |
Модификації Franke Box Flush EVO FBFE XS A52
Ціни на Franke Box Flush EVO FBFE XS A52 |
---|---|---|---|---|
Franke Box Flush EVO FBFE WH MATT A52 білий | від 1 639 zł | 12 пропозицій | ||
Franke Box Flush EVO FBFE XS A52 нержавіюча сталь | від 1 559 zł | 11 пропозицій | ||
Franke Box Flush EVO FBFE BK MATT A52 чорний | від 1 499 zł | 7 пропозицій |